2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Sokakta karşılaştığı boşanma aşamasındaki eşini, tabancayla bacaklarından vurdu

Konya’da boşanma aşamasındaki eşi Yusuf Y. (52) tarafından tabancayla bacaklarından vurulan Hülya Y. (42) yaralandı. Hülya Y., gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken Yusuf Y. ise gözaltına alındı.BOŞANMA AŞAMASINDAKİ EŞİYLE KARŞILAŞTI, TARTIŞMA ÇIKTIOlay, gece yarısı sıralarında Mehmet Akif Mahallesi hastane yolundan meydana geldi. Ereğli Devlet Hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hülya Y., işten çıkıp evine giderken, yolda ayrı yaşadığı, boşanma aşamasındaki eşi Yusuf Y. ile karşılaştı. Çift arasında tartışma çıktı. İKİ BACAĞINDAN VURDU Tartışma sırasında özel bir rehabilitasyon merkezinde çalışan Yusuf Y., yanındaki tabancayı çekip, eşi Hülya Y.’yi iki bacağından vurdu. Yaralanan Hülya Y., kanlar içinde yere yığıldı.HASTANEYE KALDIRILDIİhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hülya Y., gelen ambulansla çalıştığı hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. GÖZALTINA ALINDIYusuf Y. ise olay yerinde polis tarafından gözaltına alındı.

Bir önceki yazımız olan Sokakta kavga edenleri önce uyardı, sonra silahla birini vurdu! Kamera kayıttaydı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil