2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Simit-Çay Hesabıyla Tepki Çeken AK Partili Vekilden Açıklama Geldi

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun asgari ücretle geçinen 5 kişilik bir ailenin günde 3 öğün çay- simit tükettiğinde ceplerinde 1120 lira para kalabileceğini söylemesi kamuoyundan büyük tepki çekti.

AK PARTİLİLER BİLE RAHATSIZ OLDU

Bu açıklamalara bir tepkide AK Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü'den geldi. Güçlü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda isim vermeden yaptığı eleştiride, 'Acil parti içi reforma ihtiyaç var. 2019 da milletin aklıyla dalga geçip, çay simit hesabı yapan vekil bu partiye zarar verir. Bir yanda teşkilatlar kapı kapı çalışıp bir oy kazanayım diye çalışıp emek verirken, diğer yanda bir konuşma yapıp bin oy götürme olmaz! Emeğe yazık. Acil liyakat' ifadelerinde bulundu.

AÇIKLAMA YAPTI

Akbaşoğlu tepkilerin ardından açıklama yaptı. Açıklamasında, 'Konuşmanın öncesi ve sonrasıyla bütünü izlendiğinde hakikat açıkça görülecektir' diyen Akbaşoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

 

Bir önceki yazımız olan TOKİ'nin 50 Bin Sosyal Konutu İçin Başvurular Bugün Sona Eriyor başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil