2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Norveç’te camiye saldıran Philip Manshaus yediği dayaktan tanınmaz hale geldi

Norveç’in başkenti Oslo’da bulunan El Nur Camisi’ne saldıran Philip Manshaus, gözaltına alınmış, zanlının evinde 17 yaşındaki kız kardeşinin de cesedi bulunmuştu. Cami saldırısını, terör saldırısı kapsamında değerlendiren adli makamlar, Manshaus’u aynı zamanda kız kardeşini öldürmekten yargılıyor. Manshaus, polis tarafından yapılan sorguda terör suçunu ve cinayeti reddetti.’NE YAPACAĞINI SÖYLEMEK İÇİN ÇOK ERKEN’Savunma avukatı Unni Fries sanık için ‘Philip Manshaus açıklama yapıp ve yapmama hakkında sahiptir. Ne yapacağını söylemek için çok erken’ dedi.Savcı saldırganın tutukluluk süresinin 4 gün daha uzatılmasını isterken şahitlerin ifadelerinde Manshaus’un tüfek ve tabancalarla camiye girerken girişteki cemaat tarafından durdurulduğunu kaydetti. ‘ÇOK AKILLI VE NAZİK BİR KİŞİYDİ’Manshaus’un, Oslo’nun batısında varlıklı ailelerin oturduğu bir semt olan Baerum’da büyüdüğü biliniyor. Manhaus’un sadece 2018 yılında 3 milyon Norveç kronu (1 milyon 800 bin TL) kazandığını maliyeye bildirdi. Arkadaşları Philip Manshaus’un çok konuşkan ve herkese nazik davranan bir kişi olduğunu söyledi. Bir arkadaşı yerel basına yaptığı açıklamada, ‘Böyle bir şey yapacağını düşünemezdim. Çok akıllı ve nazik bir kişiydi, sıra dışı bir insan değildi’ dedi. YÜZÜ TANINMAZ HALE GELDİ’Cinayet’ ve ‘terör’ suçlamasıyla hâkim karşısına çıkan 21 yaşındaki Manshaus’un gözündeki şişlik ve yüzündeki morluklar dikkat çekti.Manshaus’un bu hali ülkede gündem oldu.

Bir önceki yazımız olan Eski Kırgızistan Devlet Başkan Atambayev, darbe planlamak ve cinayetten yargılanacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil
Ankara Son Dakika Haberleri