2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Moskova’da Konser Veren Tarkan, Kalça Şovuyla Hayranlarını Mest Etti

Tarkan, 'Türkiye-Rusya Karşılıklı Kültür ve Turizm Yılı' çerçevesinde ikinci konserini Moskova'da verdi. 2 gün önce Tataristan'ın başkenti Kazan'da gerçekleşen konsere binlerce insan akın ederken Moskova konserine de Ruslar büyük ilgi gösterdi. Moskova'daki Crocus City Hall isimli büyük konser merkezinde gerçekleşen konserde Tarkan sahneye lazer gösterileri eşliğinde çıktı.'BEN SİZİ ÖZLEDİM, SİZ BENİ ÖZLEDİNİZ Mİ?'Konser sırasında Rus hayranlarına seslenen Tarkan, '10 yıl mı geçti? Ben sizi özledim, siz beni özlediniz mi? Moskova'ya geldiğim için mutluyum. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum' dedi. KALÇA ŞOVU YAPTITarkan'ın Moskova konserinde Rusların unutamadığı, 'Şıkıdım, Dudu ve Fındıkkıran' şarkıları hep bir ağızdan söylendi. Sahnede enerjisiyle hayranlarına keyifli anlar yaşatan şarkıcı kalça şovuyla da mest etti. 2 saat süren konser sonrası Tarkan sahneden uzun süreli alkışlarla ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Otomobil Alacaklar Dikkat! Koyu Renkli Araçlar Daha Fazla Yakıt Tüketiyor başlıklı makalemizde Anadolu Lisesi, Araç ve Bursa hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil