2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Marmara Adası’ndaki yangın saatler sonra kontrol altına alındı! Bilançoyu belediye başkanı açıkladı

Adanın Mestanağa mevkisinde gündüz saatlerinde çıkan ve akşam üzeri kontrol altına alınan yangın, bölgeye yakın Çınarlı Mahallesi’ndeki ormanlık alana sıçradı. Yangın, rüzgarın da etkisiyle büyüdü. Bunun üzerine bölgedeki ekipler Çınarlı Mahallesi’ne sevk edildi. Yerleşim yerlerine yakın olduğu bildirilen yangına çok sayıda ekip ve çevredeki vatandaşlar müdahale etti. Yangında 2 ev ve jandarma lojmanları yandı, 60 ev tahliye edildi, çok sayıda hayvan telef olurken ve 4’ü itfaiye eri 19 kişi dumandan etkilendi. Yangının kontrol altına alınmasından sonra açıklama yapan Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, 80 hektarlık bir alanın kül olduğunu duyurdu. BELEDİYE BAŞKANI ‘ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLI’ DEMİŞTİRüzgarın etkisiyle akşam saatlerinde yeniden başlayan yangın hakkında bilgi veren Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy,rüzgarın çok etkili olduğunu belirterek, ‘Bir helikopter yetersiz kalıyor. Üst kesimlerde bulunan ahırların ve içindeki hayvanların ne durumda olduğunu bilmiyoruz. Telef olan hayvanların olduğu yönünde bilgi alıyoruz. Elimiz kolumuz bağlı, yangın yerleşim yerine ulaştı’ diye konuşmuştu.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayramın ikinci gününde de liderlerle bayram görüşmesi gerçekleştirdi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil
Ankara Son Dakika Haberleri