2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Erdoğan’ın Adana Mitingindeki Kavganın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçen haftaki Adana mitinginde kavga çıktığı ortaya çıktı. O anlara ilişkin yeni görüntüler dikkat çekti. Erdoğan'ın konuşmasından sonra mitinge gelen vatandaşlara çay dağıttığı sırada çıkan kavgada, Erdoğan'ın da 'Eyvah, eyvah' dediği görülüyor.

'NEDEN ORADA KAVGA EDİYORSUNUZ?'

Çıkan kavga için, mikrofunu tekrardan eline alan Erdoğan, 'Bak ben çok üzüldüm, çok üzüldüm. Böyle kavga olmaz, gelin ön tarafa ben size birer tane vereyim. Eyvah eyvah… Ben sizin hepinize çay vereyim, neden orada kavga ediyorsunuz, ayıptır. Siz tam aksine birbirinizin lehine fedakarlık yapacaksınız, çok ayıp. Ben yakıştıramadım, Cumhur İttifakı'nın mensuplarına yakıştıramadım, çok ayıp' ifadelerini kullanıyor.

Erdoğan, daha sonra kaldığı yerden çay dağıtımına devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Erdoğan, Avrupa Parlamentosunun Türkiye Kararını Eleştirdi: Keşke Öyle Bir Karar Alsalar başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil