2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Boks eldiveni giyen Zaharova: Sadece bir kedicik değil bir boksörüm de

Rus Dışişleri Sözcüsü Zaharova, üstüne su yeşili kısa bir elbise, ellerine de kırmızı boks eldivenleri giydiği bir fotoğrafını paylaştı. Instagram hesabındaki fotoğraflı paylaşımında ‘Hadi gelin bakalım’ diye yazan Zaharova, Facebook’taki iletisineyse şu ifadeleri iliştirdi: ‘Çok yakınımda durmayın. Sadece bir kedicik değil bir boksörüm de.’ Bunun yanında Rus Dışişleri Sözcüsü’nün boks eldivenli bu fotoğraf, yeni bir projenin parçası mı ya da kişisel bir çekim mi, net olarak bilinmiyor.PAYLAŞIMLAR BİNLERCE BEĞENİ ALDIAncak söz konusu paylaşımları sosyal medyada dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı. Kimileri paylaşım altına yaptıkları yorumlarda Rus Dışişleri Sözcüsü’nün ‘çetin ceviz oluşuna’ ve ‘düzgün fiziğine’ iltifat etti. Bazılarıysa paylaşımın altında ‘Rus Dışişleri’nde böyle bir savunucusu varken Rusya’nın rahatça uyuyabileceği’ şeklinde yorumlar yaptı.Bir kişi de ‘Kim ki bize kılıçla gelir, o kılıç kendisine saplanır’ gibi Rusça deyimler kullanarak yorumda bulundu.

Bir önceki yazımız olan Mansur Yavaş, Halk Market'i kurmasının gerekçesini açıkladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil
Ankara Son Dakika Haberleri