2019 Yerli Otomobil, Yerli Otomobil 2019, Yerli Otomobil 2019 Son Durum, Yerli Otomobil Modelleri ve Fiyatları, 2019 da çıkacak yerli araba, yerli araba son durum 2019

Avustralya’da dehşet: Kalabalığın arasına dalıp bıçağını savurdu

Avustralya’nın Sydney kentinde, kalabalık bir caddede halkın arasına dalarak bir kişiyi bıçaklayan saldırgan, çevredekiler tarafından yakalanarak etkisiz hale getirildi. Polis, vatandaşların müdahalesi sonucu saldırganın daha fazla kişiyi yaralamasının engellediğini söyledi.Yaralanan kadının hastaneye kaldırıldığı ve durumunun stabil olduğu belirtiliyor.Saldırının nedeni hakkında bir açıklama yapılmadı. Bölgeyi güvenlik kordonuna alan Sydney Emniyeti’nden yapılan açıklamada ‘Tüm ihtimaller değerlendiriliyor’ dendi. SANDALYE VE SÜT KASASIYLA MÜDAHALESosyal medyada yayımlanan videolarda elindeki bıçakla bir arabanın üzerine çıkan ve ‘Vurun beni’ diye bağıran kişiye çevredekilerin bir sandalye ve süt kasasıyla müdahale ettiği görülüyor.Saldırgan polis gelene kadar kalabalık tarafından zapt ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Bayram günü iki aile, E-5 karayolunda tekme ve tokat birbirine girdi! O anlar kamerada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 yerli otomobil